Máme novou starostku!

Na řádném Zastupitelstvu MČ Praha 4 se ve středu 24. dubna 2019 stala novou starostkou naší městské části Irena Michalcová z hnutí ANO

Vážení občané, kolegové, přátelé,

je nám velkou ctí oznámit Vám, že hnutí ANO jako v jedné z mála městských částí Prahy vstoupilo do vládní koalice a navíc získalo post starostky (více zde). To, o co jsme po 4,5 roku společně s Vámi usilovali, se tedy stalo skutečností. Do zbrusu nové koalice jsme vstoupili společně s kolegy z ODS a TOP 09,  a byť tato spolupráce na vládní či celopražské úrovni nefunguje, my na Čtyřce si celkem dobře rozumíme. V dalších dnech Vás budeme detailně informovat o jednotlivých kompetencích našich radních a členů zastupitelského klubu hnutí ANO, kteří budou zvoleni Radou městské části do jednotlivých odborných komisí. Děkujeme Vám za dlouhodobou podporu a těšíme se na spolupráci při správě věcí veřejných i setkání s Vámi na veřejnosti otevřeném úřadu. Držte nám palce, ať se naše městská část rozvíjí naším úsilím podle Vašich představ.

Za klub zastupitelů hnutí ANO Tomáš Hrdinka

26. 4. 2019